KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15978046
nr 1597 8046
Oidentifierad konstnär. Signerad, komposition. Olja på pannå, 57x150 cm, yttermått inklusive ram: 61x154 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
250 kr
måndag 12 februari 2024
kl 18:45:54
100 kr
200 kr
150 kr
200 kr (Budbetjänt)